הראשון בסיקור | פוסט אורח

פוסט זה נכתב וצולם על-ידי אחד מקוראי הבלוג (גם אתם יכולים-tv.tvblog@gmail.com)

כמו כולם גם המערכת שלנו נשאבה לתוך מערבולת הסיקור המטורפת של טופז. זה התחיל במבול השמועות שהחל בבת אחת. בדיעבד יש הרגשה שאפילו למשטרה היה יד בהפצה שלהן (לדוגמה התגובה האנונימית בבלוג שלכם ) בעקבות השמועות אנחנו(ועוד מיליון תוכניות) התחלנו לרדוף אחרי כל פירור אייטם נוסף על טופז כמובן רצינו משהו אמיתי ולא רק שמועות, בשלב מסוים כל הסיפור התחיל להראות מופרך מידי מכדי להיות אמיתי ולפתע טופז נעצר.
ואז הטירוף החל.
כל המערכת התחילה לפרפר סביב כל מה שקשור לטופז ואנשים נורמטיבים לחלוטין(כמעט) מצאו את עצמם במקרה הרע מחפשים וצופים בראיונות ותוכניות ישנות של טופז כמו שחק-אותה ותן-קו ומתבדחים בחידודי לשון נחותים של תן-כף עם דודו טופז או ובמקרה היותר רע יושבים כמו מסכנים בתורנות בבית הקברות לכתבים פלילים המכונה בימה"ש ומחכים שדודו יכנס/יצא ומשתעשעים בחידודי לשון נחותים אף יותר כמו הראשון-בבידוד.

בשלב מסויים כל הסיוט החל להראות כמו פגישת-מחזור מחורבנת של עולם התקשורת רק בלי הכיבוד (אם לא נחשיב ככיבוד את הפגר של טופז שכולם ניקרו שם בתאווה)
אחרי זמן מה של הסתובבות חסרת תכלית ומשעממת בבית המשפט שדה הקרב החל להראות כך בעיני
תסתכלו עליהם ותראו אותנו[gvdata="_1CXY9I1rWM] (אזהרה:הצפייה בסרטון גורמת לכאב ראש קל. אני לא צלם. חוצמזה יש אנשים שרואים מרצונם שבוע-סוף אז תגידו תודה. מה זה קצת כאב ראש אה..) 
בסופו של דבר דודו נשבר והודה אז אם הוא הודה תרשו גם לי להשבר ולהודות.
תודה לך דודו על הסיפור ההזוי הזה. למרות שעות השעמום בבית המשפט הארור והשוטטות בחום במשטרה ליד בניין קשת + שעות של צפייה בארכיון של הזבל הטלויזיוני שלך למרות הכל תודה- אתה הריאליטי הכי טוב שהיה לנו כאן. 

 

מודעות פרסומת

%d בלוגרים אהבו את זה: